אודות

 

החזון שלנו

לשפר את איכות החיים כדי ליהנות מהדברים הבסיסיים ביותר.

החזון שלנו לשיפור איכות החיים בשילוב היכולת לספק פתרונות מתקדמים מהווים אבן יסוד להתנהלות העסקית שלנו. באמצעות טכנולוגיה מתקדמת וחומרים איכותיים אנחנו מספקים פתרונות בהתאמה אישית ומאפשרים חווית שימוש מתמשכת. החזון שלנו מניע אותנו כל הזמן לאזן ואף לעלות את רמת החיים של אנשים, לפתח מוצרים חדשניים ולייצר את הערך הגבוה ביותר עבור לקוחותינו.

אחריות

מיום היוסדה של החברה, אחריות מקצועית ואישית היא זו שמנחה אותנו בעשייה. היא מתבטאת באחריות כלפי הצרכנים, הסביבה, העובדים בארגון והשותפים העסקיים שלנו.

הוגנות

אנחנו מאמינים כי רק דרך הוגנות ניתן לייצר שותפות. ההוגנות היא חלק מהאג’נדה שלנו לשקיפות תוך פעילות הדדית.

מיקוד בלקוח

חשוב לנו לתת יחס אישי לכל לקוח תוך מתן דגש על אכפתיות, הקשבה ותשומת לב. אנחנו מאמינים שהלקוח הוא במרכז ומרכיב הצורך של כל אחד מהלקוחות שלנו הוא החשוב ביותר. שיתוף הפעולה בינינו לבין הקהילה הוא זה שמאפשר לנו לתת שירות אישי.

חדשנות

החדשנות שלנו מתבטאת בקדמה טכנולוגית מקצועית. באמצעות אמצעים טכנולוגיים פורצי דרך אנחנו מבטאים את התשוקה האמיתית שלנו לשיפור איכות חיים והרצון שלנו להקל על מכאובים.

מומחיות

אנחנו מאמינים שבאמצעות ידע מקצועי רחב ומומחיות מהשורה הראשונה אנחנו מצליחים להפחית סיכונים ולהגדיל הישגים ושביעות רצון. השילוב של שניהם הוא כחוט השני בתוך הארגון.החיבור של החזון שלנו יחד עם הערכים מניע אותנו לשפר את הידע המקצועי ולהשתפר, להיות כל העת בשורה אחת עם חזית הידע העולמי בתחום הפרא-רפואי, להגיע לכמה שיותר צרכנים ולאפשר לכל השותפים שלנו והקהילה ליהנות משירות מעבר למצופה וממוצרים משפרי חיים.

 

מי אנחנו?

חברה ישראלית בעלת הון אנושי ושירותי לצד יכולת ייצור מדרסים איכותיים. החברה מספקת מענה למגמות צומחות – בריאות ואיכות חיים לצד עצמאות אישית. הרשת מונה 32 סניפים בפריסה ארצית מצפון ועד דרום. לחברה תקן ISO2015 למענה איכותי, שיפור מתמיד והגברת שביעות רצון הלקוח. המוצרים מיוצרים בקנה אחד עם כללי איכות, בטיחות ותו התקן של מכון התקנים הישראלי.

כל המוצרים מיוצרים בהתאם לכללי האיכות והבטיחות של מערכת האיכות ותו התקן של מכון התקנים הישראלי. אלו מהווים בסיס איתן לשיתוף פעולה מעולה עם משרד הבריאות, משרד הביטחון (מספר ספק משהב”ט 83177912) ומכון לואיס, וכן כל קופות החולים.

התאמת מדרסים אישית לכאב

תחומי פעילות

החברה מייצרת בישראל מדרסים בהתאמה אישית מחומרי גלם מהמצוינים בעולם. באמצעות טכנולוגיית CNC אנחנו מייצרים מדרסים איכותיים למגוון רחב של אוכלוסיות ומנעד של פתולוגיות כמו הלקוס ולגוס, מטטרסלגיה, פלטפוס, דורבן בעקב, דלקת בגיד אכילס, סווירס דיזיס, דלקת בעצמות הססמואידיות ועוד. מדרסים איכותיים יכולים לטפל גם בכאב בעקב, כאב בכרית כף הרגל, כאבי ברכיים, ירכיים ועוד.

מדרסים לילדים יכולים להפיג כאב ולמנוע שחיקה של הסחוסים כבר בגיל צעיר. מדרסים למבוגרים או מדרסים לגיל השלישי נפוצים גם הם כתוצאה משחיקה של המפרקים ויכולים לטפל משמעותית בכאב.

אביזרים אורתופדיים – לצד יצירת מדרסים מותאמים אישית ניתן למצוא בסניפים שלנו מגוון אביזרים אורתופדיים כמו חגורות גב, תומכי קרסול, תומכי ברך, תומכי כתף, תומכי למפרק כף היד ועוד. כל מוצר שנמכר בסניפים נבחר בקפידה בכדי לספק לכם מוצר איכותי וטוב.

החברה מספקת ללקוחות גם מוצרים משלימים כמו טייפ קינזיולוגי, גרבי סכרת, צווארונים, חגורת שבר, טנסים ומספקת שירות אישי לגבס וגבס קל וייצור נעליים בהתאמה אישית.

בסניפים שלנו ניתן לרכוש נעלי ספורט ונעלי נוחות של מגוון מותגים. נעליים של החברות ASICS, ROCKPORT, New Balance, BROOKS, Saucony ועוד. ניתן לרכוש נעליים גם באתר שלנו ברכישה אונליין באתר ליים שוז – אתר הנעליים המשתלם בישראל.

שיתופי פעולה

חברת א.א. אורטופדיה עובדת בשיתוף פעולה ובהסדרים עם קופות החולים. מבוטחי מכבי, כללית, מאוחדת, לאומית יכולים לרכוש מדרסים ו/או אביזרים אורתופדיים במחיר מופחת או קבלת החזר כספי בהתאם לתנאים בפוליסה.

אחריות מוצרים בא.א. אורטופדיה – מדרסים בטכנולוגיה מתקדמת

לכל המדרסים שלנו יש אחריות מוצר. ניתן להגיע לסניפים ,בתיאום מראש, לתיקונים ושירות לכל אורך תקופת האחריות. אנחנו ממליצים לתאם תור בסיום תקופת האחריות לבחינת יעילות המדרסים שברשותכם.

כל המוצרים מיוצרים בהתאם לכללי האיכות והבטיחות של מערכת האיכות ותו התקן של מכון התקנים הישראלי. אלו מהווים בסיס איתן לשיתוף פעולה מעולה עם משרד הבריאות, משרד הביטחון (מספר ספק משהב”ט 83177912) ומכון לואיס, וכן כל קופות החולים.

 

X