נעלים אורטופדיות בהתאמה אישית

 

למה צריך נעליים אורתופדיות בהתאמה אישית?

נעליים אורתופדיות בהתאמה אישית הן נעליים שמיוצרות באופן ספציפי עבור מטופל. כשיש צורך בנעליים בהתאמה אישית, אורטוטיסט מוסמך (מומחה לכף רגל) מאבחן את כפות הרגליים ומתאים עבור המטופל את סוג הנעל הרצויה. לעיתים המטופל כבר יודע את סוג הנעל שהוא צריך משנים קודמות או דרך הפניית רופא. לכל דגם תוספות אורתופדיות וטכנולוגיה אורתוטית כדי לספק את התמיכה האולטימטיבית לכפות הרגליים. ניתן לבחור עיצוב ממגוון דגמים וצבעים.

נעליים אורתופדיות מגיעות במגוון סוגים ומתאימות למגוון רחב של בעיות בכף הרגל, החל מאלו שעברו ניתוח בכף הרגל ועד לאלו הזקוקים להנעלה מיוחדת לעיוות מולד או פציעה בכף הרגל.

נעליים רגילות שניתן לרכוש בחנויות הנעלה לרוב לא מספקות את התמיכה הרצויה של והן יכולות אפילו לגרום נזק. נעליים אורתופדיות בהתאמה אישית מתאימות לחולי סכרת בעלי פצעים וכיבים, בעלי דפורמציה קשה או עיוותים, כף רגל חבושה או רחבה ומקרים לאחר טראומות וניתוחים, טיפול בבצקת לימפתית ואף להליכה עם סדים. הנעלה אורתופדית נועדה לספק לך את כל התמיכה הדרושה לך.

 

מהם הסוגים השונים של נעליים אורתופדיות?

נעליים אורתופדיות תוכננו במיוחד כדי להתאים לצרכים של אנשים עם סוגים שונים של בעיות בכף הרגל או בפלג הגוף התחתון.

ישנם סוגים רבים של נעליים אורתופדיות המשתנות בסוג ובחומרת התמיכה שלהן, כמו גם בסגנון ובמראה שלהן. ניתן לעשות סיווג על ידי הסתכלות על רמת התמיכה בקשת של הנעל, גובה העקב והאם יש להן סוליה קשיחה או רכה.

 

איפה קונים נעליים אורתופדיות?

אם אתם סובלים מבעיה בכף הרגל, ובמיוחד אלו שתיארנו קודם, ייתכן שאתם מחפשים דרך להקל על הכאב שלכם. נעליים בהתאמה אישית היא אפשרות מצויינת. אבל, איפה קונים אותם?

בעבר, נעליים בהתאמה אישית היו זמינות רק דרך רופאים או פודיאטרים. עם זאת, היום ניתן להשיג גם דרך אנשי רפואה וחנויות המתמחות באורתופדיה בהתאמה אישית. לנו יש את הפתרון עבורך. 

לחברתנו, א.א אורטופדיה אנשי מקצוע מצוינים בעלי ניסיון וותק היודעים להתאים במיוחד עבורך נעליים רפואיות בהתאמה אישית.

א.א. אורטופדיה היא ספקית רשמית של מכון לואיס (משרד הבריאות) לאספקת נעליים רפואיות.

זה אפשרי ללכת עם נעליים רגילות!

נעליים בהתאמה אישית נוחות ואיכותיות שנראות בדיוק כמו נעליים רגילות

    X